Blog

Świąteczne spotkania firmowe w restauracjach

Blog

Spis treści:

  1. Dlaczego warto zabrać pracowników na Wigilię do restauracji?
  2. Wspólne wyjście umocni więzy z pracodawcą
  3. Jakie menu będzie odpowiednie na firmową wigilię?
  4. Gdzie najlepiej zorganizować świąteczne spotkanie dla pracowników w Cieszynie?

Świąteczne spotkania dla pracowników, tak zwane wigilie firmowe to w wielu przedsiębiorstwach tradycja kultywowana w okresie poprzedzającym święta Bożego Narodzenia. Niektóre organizacje próbują organizować wigilie w swoich siedzibach, jednak znacznie lepszym pomysłem jest zabranie swojej załogi do restauracji. Przedświąteczne spotkanie zorganizowane na zewnątrz będzie przyjemną odskocznią od kojarzącego się z codziennymi obowiązkami miejscem pracy i sprawi, że nasz staff poczuje się wyjątkowo.

Dlaczego warto zabrać pracowników na Wigilię do restauracji?

Świąteczne spotkania wigilijne warto przenieść z sali konferencyjnej do restauracji. Zmiana lokalu nada spotkaniu wyjątkowego charakteru i pracownicy poczują się docenieni faktem, że kadra zarządzająca zaprasza ich do restauracji. Taka okazja zdarza się najczęściej raz do roku i jest to wydarzenie, na które ludzie czekają. Specjalnie się przygotowują, wyglądają odświętnie i czują się zintegrowani ze sobą i z organizacją, dla której pracują.

Oprócz tego wigilia w lokalu, takim jak restauracja Cieszyn rynek ma także charakter praktyczny – obsługa restauracji przygotuje wszystko w najmniejszym szczególe, bez konieczności zaangażowania kogokolwiek z personelu firmy.

Wspólne wyjście umocni więzy z pracodawcą

Badania nad motywacją pracowników dowodzą, że zespoły, które spotykają się poza siedzibą firmy są bardziej zgrane. Rzadziej pojawiają się w nich konflikty interpersonalne, a do tego mają większą motywację do wykonywania powierzonych im służbowych zadań. Inaczej mówiąc to co przeżyją razem poza murami przedsiębiorstwa bezpośrednio przekłada się na ich relacje zawodowe.

Dlaczego tak się dzieje? Ponieważ ludzie mają poczucie, że pracodawca liczy się z nimi, zabierając ich do eleganckiego miejsca, gdzie mają okazję skosztować pysznych potraw i bawić się razem często do białego rana.

Jakie menu będzie odpowiednie na firmową wigilię?

Restauracja Cieszyn specjalizuje się w doborze menu do okoliczności i specjalnie dla zespołu Państwa pracowników przygotuje pyszne tradycyjne świąteczne menu. Ale czerwony barszcz z uszkami i tradycyjny karp to nie jedyne dania, które mogą pojawić się na stołach podczas służbowego spotkania świątecznego.

W restauracji Liburnia polecamy także nowatorskie podejście kulinarne do wigilijnych spotkań firmowych. Możemy zaserwować dla Państwa regionalne potrawy z naszego regionu Śląska Cieszyńskiego. Przygotować specjały kuchni Fusion albo uraczyć wyjątkowymi daniami rodem ze słonecznej Italii, włącznie z niezobowiązującą pizzą, jeśli zabieracie do lokalu młody zespół współpracowników.

Wychodząc naprzeciw potrzebom coraz większej ilości klientów, którzy przechodzą na zdrowszy tryb życia, przy świątecznych spotkaniach przy stole proponujemy także lżejsze menu złożone z wartościowych sałatek oraz potraw wegetariańskich.

Szef Kuchni i jego załoga posiadają wieloletnie doświadczenie, które sprawia, że hasło obiady Cieszyn kojarzy się wyłącznie z naszym adresem. Z każdego spotkania firmowego wyjdą Państwo więc zaspokojeni kulinarnie co z pewnością pozytywnie wpłynie także na morale pracowników!

Gdzie najlepiej zorganizować świąteczne spotkanie dla pracowników w Cieszynie?

Restauracja Cieszyn, która będzie najlepszym wyborem na spotkanie pracowników w okresie świąt Bożego Narodzenia powinna być miejscem rozpoznawalnym na mapie miasta. Takim, które mieszkańcy znają i o którym się mówi. Restauracja pizzeria Cieszyn Liburia jest takim właśnie miejscem.

Nie bez znaczenia pozostaje lokalizacja. Ulokowana w centrum miasta restauracja Cieszyn rynek ułatwi dotarcie na czas na firmową imprezę. Pozwoli z niej bezpiecznie wrócić do domów, niezależnie od tego, o której godzinie pracownicy zakończą przedświąteczną zabawę.

Zabierzcie Państwo swoją załogę do restauracji Cieszyn Liburia a zyskacie zadowolenie swoich pracowników. Stworzycie wspólne miłe wspomnienia, do których ludzie z przyjemnością będą wracać. Zbudujecie relacje międzyludzkie pomiędzy współpracownikami, jakich nigdy nie udałoby się osiągnąć, gdyby spotykali się wyłącznie przy swoich stanowiskach pracy.

Restauracja Cieszyn to niezapomniana wigilia, pyszne jedzenie i zadowoleni pracownicy!