Blog

walentynki restauracja cieszyn

Pomysł na Walentynki – romantyczna kolacja w restauracji

Blog

Walentynki to święto, które przywędrowało do Polski z zachodu, ale już od wielu lat na dobre zagościło i jest celebrowane przez zakochanych w każdym wieku. W tym wyjątkowym dniu warto sprawić ukochanej osobie niespodziankę, a wyjście do restauracji na romantyczną kolację jest zawsze dobrym pomysłem. W radosnej atmosferze można spędzić miło czas, pysznie zjeść i patrzeć sobie głęboko w oczy, ciesząc się swoim towarzystwem.

Spis treści:

  1. Romantyczna kolacja w święto zakochanych – dlaczego warto się wybrać?
  2. Co zamówić podczas walentynkowej kolacji?
  3. Zaplanuj wyjście do restauracji z wyprzedzeniem
  4. Pomysł na Walentynki- kolacja w restauracji w Cieszynie
  5. Jak sprawić, by Walentynki były dniem idealnym?

Romantyczna kolacja w święto zakochanych – dlaczego warto się wybrać?

Każdy związek należy pielęgnować, a szczególnie w tak wyjątkowej chwili, jaką jest święto zakochanych. 14 lutego jest dniem przepełnionym miłością i warto zabrać swoją ukochaną na romantyczną kolację, która będzie zwieńczeniem tego dnia. Nasza restauracja Cieszyn jest wyjątkowym miejscem na mapie zakochanych, w której możesz spędzić cudowny czas w niesamowitej atmosferze przy daniach, które zasmakują najbardziej wyrafinowanym gustom. Specjalnie na ten okres nasz szef kuchni przygotował specjalne menu oparte na bazie afrodyzjaków. Wieczór z ukochaną osobą w restauracji to wymarzony prezent i sposób, by sprawić partnerowi radość. Można trzymać się za ręce, patrzeć sobie głęboko w oczy, wypić lampkę znakomitego wina i zjeść pyszności, które podsycą tę atmosferę.

Co zamówić podczas walentynkowej kolacji?

W święto zakochanych warto zamówić coś wyjątkowego, czego na co dzień się nie jada. Jest to okazja, by napić się czegoś mocniejszego, a także zjeść dania, które rozgrzeją i rozpalą zmysły. Restauracja w Cieszynie blisko rynku oferuje dania tradycyjne, ale też kuchnię fusion, a więc potrawy, które są jedyne w swoim rodzaju. Jeśli nie lubisz eksperymentować, to zawsze możesz pozostać przy regionalnym menu, które zawsze się sprawdza. Z racji tego, że Walentynki są w lutym, to na rozgrzewkę można zaserwować sobie wyśmienitą zupę, no i nie może zabraknąć deseru, jako tej wisienki na torcie. Zakochanych zachęcamy do spróbowania dań ze specjalnie przygotowanego menu walentynkowego. Kompozycja dań opartych o afrodyzjaki to zdecydowanie idealny wybór podczas kolacji we dwoje.

Zaplanuj wyjście do restauracji z wyprzedzeniem

W Walentynkowy wieczór restauracje są zazwyczaj pełne, a więc warto zaplanować wyjście wcześniej i zarezerwować miejsce. Dzięki temu można mieć pewność, że plan będzie zrealizowany, prezent niespodzianka się uda i cały wieczór będzie idealnym świętowaniem dla zakochanych. Planując wyjście, warto też pomyśleć o drobnym upominku dla ukochanej osoby. Panie kochają kwiaty, a więc bukiet róż będzie idealny. Panowie lubią gadżety, a więc można im sprezentować kubek z grawerem lub brelok do kluczy z personalizacją.

Pomysł na Walentynki- kolacja w restauracji w Cieszynie

W Walentynki w restauracji panuje romantyczny klimat, który sprzyja zakochanym i uwzniośla atmosferę tego święta, a dodatkowe specjalne menu daje możliwość skosztowania niecodziennych smaków. Restauracja Liburnia to nie tylko dania tradycyjne, ale też pizzeria Cieszyn, w której możesz zamówić wyśmienitą pizzę z pieca opalanego drewnem. Jest to danie, które zawsze smakuje i sprawdza się w każdych okolicznościach. W tym dniu zresztą najważniejsze jest, by spędzić wspólnie czas, choć oczywiście dobra kuchnia pozwoli lepiej celebrować Walentynki. Na stronie https://restauracjaliburnia.pl/menu/ można sprawdzić, co jest serwowane, a przy okazji pomyśleć, co zamówić, by zaspokoić swoje zmysły.

Jak sprawić, by Walentynki były dniem idealnym?

14 lutego zakochani chcą pokazać całemu światu swoją miłość, ale też pragną, spędzić ze sobą romantyczne chwile. Oczywiście najważniejsze jest bycie razem, ale wyjście na kolację będzie doskonałą okazją, by spędzić niezapomniany czas w wyjątkowych okolicznościach. W restauracji w Cieszynie możesz liczyć na profesjonalny serwis, przepyszne dania na bazie afrodyzjaków i duży wybór potraw, a także klimatyczną przestrzeń. Taką kolację każdy będzie wspominać ze wzruszeniem i pozytywnymi emocjami. Dlatego, szukasz pomysłu na Walentynki? Restauracja Liburnia to doskonały wybór.