Blog

Restauracja jako idealne miejsce do spędzenia świąt w rodzinnym gronie

Świąteczny obiad w rodzinnym gronie to istotna część celebracji Bożego Narodzenia. Tradycyjnie czas ten spędzano wyłącznie w domowym zaciszu, dziś coraz częściej święta przenosimy do restauracji. Nie dzieje się tak tylko przez wzgląd na wygodę. Wybór takiej opcji ma wiele zalet – między innymi pozwala to na pełne, niezmącone obowiązkami i stresem, przeżywanie świąt i

Jak wybrać restaurację na spotkanie biznesowe?

Wybór odpowiedniej restauracji na spotkanie biznesowe lub imprezę biznesową w Cieszynie to nie tylko kwestia smacznej kuchni, ale także atmosfery, lokalizacji i wielu innych czynników, które mogą wpłynąć na przebieg i efektywność spotkania. 

Czy warto zorganizować przyjęcie komunijne w restauracji?

Komunia Święta to niezwykle ważny moment w życiu zarówno dziecka, jak i jego rodziców. Aby dzień ten został zapamiętany w samych superlatywach, warto zdecydować się na jego huczne świętowanie. W tym celu można zdecydować się na zrobienie przyjęcia komunijnego w restauracji. Metoda ta ma bardzo szerokie spektrum walorów, co sprawia, że coraz więcej osób się na nią decyduje. Przyjęcie warto zaplanować odpowiednio wcześnie. Jesień to idealny moment na rezerwację sali w restauracji w Cieszynie.

Trendy w branży gastronomicznej w 2023 roku

Rok 2023 przynosi wiele nowych wyzwań i możliwości dla restauratorów, kucharzy i gości. Jakie są najważniejsze trendy, które  kształtują obecnie rynek gastronomiczny ? Zapraszamy do poznania listy naszych faworytów.

Jak zorganizować uroczysty obiad w restauracji?

Coraz mniej osób decyduje się na zapraszanie swoich bliskich na uroczysty obiad w domu. Nie każdy z nas dysponuje przecież wystarczającą ilością miejsca na przyjęcie gości czy czasu na przygotowanie smakowitych potraw. Dlatego też, warto rozważyć skorzystanie z usług restauracji. Zanim jednak podejmiemy taką decyzję, dobrze byłoby dowiedzieć się, o czym powinniśmy pamiętać. 

Jak wybrać dobrą restaurację?

Bez względu na to, czy restauracja znajduje się w zamieszkiwanym przez nas mieście, czy udajemy się do niej w czasie wypadu wakacyjnego, jest kilka kwestii, na które powinniśmy zwracać uwagę, zanim złożymy zamówienie. Dzięki temu zyskamy większą szansę na to, iż po zjedzeniu posiłku i zapłaceniu za niego będziemy miło wspominali czas spędzony w lokalu. Jak wybrać dobrą restaurację?