Blog

Świąteczne spotkanie firmowe? Zorganizuj je w naszej restauracji

Blog

Spis treści:

 1. Swoboda i zacieśnienie relacji#swoboda-i-zaciesnianie-relacji
 2. Wigilia firmowa – gdzie ją zorganizować
 3. Co decyduje o udanej wigilii firmowej 
 4. Miejsce noclegowe

Praca, to przede wszystkim  zajęcie zarobkowe, które wykonuje się w określonych godzinach. Warto jednak pamiętać o tym, że w pracy spędzamy tak dużo czasu, iż dobrze jest pozostawać w dobrych stosunkach z innymi współpracownikami. Zresztą o relacje w pracy mogą zadbać też pracodawcy, czego świetnym przykładem jest możliwość zorganizowania wigilii firmowej w Cieszynie.

Swoboda i zacieśnienie relacji

Co jest najważniejsze podczas pracy? Oczywiście odpowiednie wykonywanie swoich obowiązków. Tymczasem świąteczne spotkanie poza firmą to świetna okazja, aby pracownicy mogli sobie swobodnie porozmawiać. Tak naprawdę dopiero podczas tego typu spotkań poznaje się współpracowników czy pracodawców. Tego typu eventy sprawiają, że każda osoba może być sobą. Ponadto jest to też świetny czas na zacieśnienie relacji, które przełożą się na efektywniejszą pracę i atmosferę w biurze.

Wigilia firmowa – gdzie ją zorganizować

Poza samą ideą warto też zastanowić się nad odpowiednią lokalizacją i tak dochodzimy do oferty naszej restauracji. Liburnia to restauracja w Cieszynie, w której jest wszystko to, co najważniejsze. Nie chodzi w tym momencie wyłącznie o wigilię firmową. Mowa o miejscu, w którym można zorganizować różnego rodzaju imprezy okolicznościowe w Cieszynie. Jest to m.in. zasługa nowoczesnych wnętrz, które świetnie współgrają z kuchnią fusion, jak i tradycyjnymi potrawami. Klienci mogą być pewni niezwykłej atmosfery,  która jest kluczowa przy okazji spotkań biznesowych, jak i spotkań o charakterze kameralnym.  W okresie świątecznym organizujemy spotkania dla firm, które chcą wspólnie świętować ten magiczny okres. Zorganizowanie wigilii firmowej w restauracji to idealny sposób na integrację pracowników i podsumowanie dokonań firmy.

Co decyduje o udanej wigilii firmowej 

Obowiązkowym punktem świątecznego spotkania jest składanie życzeń. Miłe słowa i świąteczna atmosfera to połączenie, którego nie sposób nie docenić. Z perspektywy pracodawców jest to też świetny czas na to, aby pogratulować pracownikom wykonywanej pracy. Podczas pracy wielokrotnie towarzyszy presja czasu. Presja ta sprawia, że pracownicy nie zawsze mogą być docenieni tak, jak na to zasługują.

Poza tym imprezy firmowe w Cieszynie to spotkania, w przypadku których niezwykle istotną rolę odgrywa połączenie profesjonalizmu i doświadczenia. Restauracja Liburnia to miejsce, gdzie goście mogą być pewni:

 • eleganckiej, klimatyzowanej przestrzeni,
 • wyśmienitej kuchni,
 • profesjonalnego serwisu.

W tym wszystkim ogromne znaczenie mają też możliwości, jakie zapewnia sala restauracyjna. Liburnia to gwarancja tego, że każde spotkanie zakończy się sukcesem! Zresztą mowa o restauracji w Cieszynie, w której do każdego gościa podchodzimy indywidulanie, rozumiemy, że odwiedzający nas mogą mieć różne oczekiwania. Dlatego też częścią oferty jest specjalna antresola, czyli przytulne i spokojne miejsce, które bez żadnych przeszkód może zostać zarezerwowane na wyłączność. Opcja polecana w przypadku organizowania spotkań w mniejszym gronie. Do tego każde spotkanie traktowane jest indywidualnie. To jedyna droga do tego, aby spełnić oczekiwania wszystkich gości. Jeżeli pojawiają się jakieś wątpliwości, pracownicy zawsze są do dyspozycji.

Miejsce noclegowe

Jeżeli świąteczne spotkanie firmowe znacząco się przedłuży (to samo tyczy się wszelkich innych eventów), trzeba zwrócić uwagę na noclegi w Cieszynie. Poszukiwanie noclegu może wydawać się problematyczne, ale w przypadku restauracji Liburnia absolutnie nie ma powodów do zmartwień. Jest to związane, z tym że na miejscu znajduje się hotel Liburnia! Hotel ten to gwarancja:

 • indywidualnego podejścia,
 • industrialnego wystroju,
 • rodzinnej atmosfery.
 • wyśmienitej kuchni.

Jest wszystko to, na czym skupiają się najbardziej wymagający klienci. Poza tym dostępne pokoje są bardzo przytulne, co pozytywnie wpływa na regenerację sił.

Szukając miejsca na zorganizowanie wigilii, która będzie integracją firmową w Cieszynie, postaw na restaurację Liburnia. Gwarantujemy udane spotkanie, dzięki wybornej kuchni, świątecznym dekoracjom i profesjonalnej obsłudze.